głęboko wierzymy, że każdy z nas może być kreatywny i każdy z nas może być odkrywcą. wystarczy, że inaczej spojrzy na otaczający nas świat. reusebox powstał właśnie dzięki zupełnie nowemu spojrzeniu na rzeczywistość.

główna idea, która nam przyświeca, to myślenie w kategoriach „jedna decyzja – wiele korzyści”. zastanawialiśmy się więc długo jak zaprojektować rozwiązanie, które będzie zarówno użyteczne dla nas, jak i dające korzyści innym. co możemy stworzyć jako upust dla kreatywności, inspiracji, poszanowania środowiska naturalnego, funkcjonalności i dodatkowo wspierać innych?

jaką jedną rzecz możesz zrobić Ty, która spowoduje, że świat choć trochę zmieni się na lepszy?

 

reuse_idea

 

inspirujemy i pomagamy zmieniać świat na lepszy w myśl zasady „jedna decyzja – wiele korzyści”. tworzymy innowacyjne, alternatywne opakowania i dajemy naszym partnerom możliwość pozytywnego zaskoczenia swoich klientów, a ludzie korzystający z reusebox mogą pozytywnie zaskoczyć sami siebie.

wspieranie i pomaganie innym jest wpisane na stałe w działania marki. z każdego reusebox, który jest w użyciu 1 zł jest przeznaczany na cele charytatywne.

wszystko, co pokazujemy jest prawdziwe.

idea reuse to ponowne kreatywne spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość
jedno rozwiązanie i wiele zastosowań
działania przyjazne środowisku
cytaty czyli skorzystanie z mądrości i inspiracji innych
wspieranie działań charytatywnych
każdy może z tego skorzystać i powtórzyć

reusebox-a można już kupić. możesz go również otrzymać od naszych partnerów czyli marek i firm, które wyznają podobne wartości oraz mają podobną filozofię. od nich otrzymasz reusebox w zamian za zakupy lub udział w wybranym wydarzeniu.